Jak to działa?

1.Wypełnij i złóż wniosek o pożyczkę

  • Pierwszy krok, który przybliży Cię do otrzymania pożyczki, jest wybranie kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Możesz wnioskować o kwoty od 1000 do 60 000 zł. Z kolei termin spłaty może wynosić od 4 nawet do 96 miesięcy!
  • Następnie zostaniesz poproszony o uzupełnienie podstawowych danych osobowych i kontaktowych.
  • Po zaznaczeniu niezbędnych zgód możesz przejść do udzielenia informacji na temat miejsca zamieszkania. Następnie wprowadź numer, serię oraz datę wydania i ważności dowodu.
  • W kolejnym kroku wprowadź informacje dotyczące finansów, zatrudnienia i pracodawcy. Podaj swoje dochody i wydatki.

2. Wstępna weryfikacja wniosku przez pożyczkodawców

W tym momencie wniosek zostanie przekazany do pożyczkodawców, którzy na podstawie podanych danych ocenią, czy są w stanie udzielić Ci pożyczki. Pamiętaj, aby nie zamykać strony, ponieważ informacja pojawi się na tej samej stronie już w ciągu kilku sekund!

3.Potwierdź złożenie wniosku

Jeżeli jesteś zdecydowany i chcesz wziąć pożyczkę, po wstępnej akceptacji wniosku musisz zweryfikować swoją tożsamość oraz potwierdzić złożenie wniosku. W tym celu wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr. Jeśli w tym momencie nie chcesz lub nie jesteś w stanie wykonać tej transakcji, możesz zrobić to później, przechodząc na stronę pożyczkodawcy za pośrednictwem specjalnego linku. Adres witryny otrzymasz wiadomością SMS oraz e-mail podane we wniosku.

4.Czekaj na kontakt z pożyczkodawcą

Jeżeli zrealizujesz przelew weryfikacyjny 1 gr, musisz poczekać na kontakt z pożyczkodawcą. Jest to niezbędne w celu sfinalizowania umowy. Być może pożyczkodawca będzie miał do Ciebie dodatkowe pytania.

5.Ciesz się gotówką, ale nie zapomnij o spłacie!

Po rozmowie z pożyczkodawcą oraz otrzymaniu ostatecznej decyzji kredytowej pozostaje tylko czekać na przelew. Pamiętaj, że pieniądze trafią na Twoje konto nawet w 15 minut! Maksymalny czas oczekiwania na przelew to 24 godziny.

Jak spłacić pożyczkę?

Każde zobowiązanie finansowe należy spłacić w wyznaczonym terminie. Po zawarciu umowy z konkretnym pożyczkodawcą otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków kredytowania, formy, terminu oraz miejsca spłaty. Możesz mieć pewność, że poprawna spłata pożyczki jest tak samo bezpieczna jak cały proces wnioskowania. Pamiętaj, że ewentualne koszty ponosisz na rzecz pożyczkodawcy. Usługi Supermoney są bezpłatne. Natomiast spłata pożyczki odbywa się na konto wybranej firmy pożyczkowej podane w umowie.

Skutki naruszenia umowy

Pamiętaj, że zaciągnięcie pożyczki to poważne zobowiązanie, które wymaga przemyślenia. Podejmując taką decyzję, powinieneś brać pod uwagę swoją aktualną sytuację finansową oraz zdolność do spłaty zaciągniętego zobowiązania. Jeśli masz wątpliwości, czy będzie to możliwe, nie ryzykuj, ponieważ niedotrzymywanie terminów oraz formy zwrotu pieniędzy wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Wskutek opóźnienia zostaną naliczone dodatkowe opłaty, takie jak: odsetki za zwłokę, koszty dochodzenia roszczeń. Jeśli wiesz, że nie spłacisz pożyczki na czas, nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą. Być może uda wam się dojść do porozumienia.

Dlaczego my?

Supermoney to porównywarka pożyczek, która umożliwia znalezienie najlepszej oferty dopasowanej do możliwości oraz oczekiwań klienta. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że Supermoney szybko i skutecznie porównuje oferty i wybiera te najkorzystniejsze dla wnioskującego. Warunki przedstawiane w ofertach są na bieżąco aktualizowane. Dlatego klient znajdzie w nich najnowsze informacje dotyczące promocji, rabatów oraz innych korzyści. Warto również zwrócić uwagę, że Supermoney to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. Klient otrzymuje nie tylko najtańsze, ale również najszybsze oferty. Cały proces wnioskowania odbywa się przez internet i nie wymaga żadnych dodatkowych wizyt w oddziałach stacjonarnych. Dodatkowo do otrzymania pożyczki online nie będą potrzebne zaświadczenia z miejsca pracy ani żyranci.
Supermoney to gwarancja:

  • elastyczności – sam wybierasz parametry pożyczki i podejmujesz ostateczną decyzję, która oferta będzie odpowiednia,
  • transparentności – warunki kredytowania są przejrzyste, nie ma ukrytych kosztów ani żadnych kruczków ani zapisów drobnym druczkiem. Usługa Supermoney jest darmowa! Zasady działania zostały przedstawione w taki sposób, aby każdy miał szansę je zrozumieć.
  • szybkości – proponowane oferty pojawią się w oknie przeglądarki od kilkunastu sekund do kilku minut. Zamiast kilku wniosków wypełniasz jeden wniosek, który będzie zawierał informacje niezbędne do wstępnej decyzji kredytowej.
miesięcy
Jeśli pożyczysz
zł, możesz je oddać za
miesięcy!
Wypełnij wniosek, a odpowiedź uzyskasz
w ciągu zaledwie 15 minut!

Właścicielem serwisu supermoney.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.

Serwis supermoney.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MarkOnline sp. z o.o.

Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest Aiqlabs Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27, 00-189 Warszawa zarejestrowany jest w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Przedstawione w serwisie supermoney.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MarkOnline z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu supermoney.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.

Ostateczne warunki pożyczki, czyli jej wysokość i okres spłaty oraz koszty zależą od zdolności kredytowej klienta oraz firmy pożyczkowej lub banku. Informacje o kosztach, możliwości przedłużenia spłaty zobowiązania oraz konsekwencje nieterminowej spłaty są zapisane w umowie pożyczkowej.

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Pożyczka lub kredyt gotówkowy powinien zostać wykorzystany zgodnie z jego przeznaczeniem – na sfinansowanie celu, na który nie posiadasz wystarczających środków. Pożyczka nie jest produktem, który należy traktować jako regularny zastrzyk gotówki w domowym budżecie. Zbyt częste korzystanie z pożyczek i kredytów skutkuje popadnięciem w spiralę zadłużenia. Pożycz tyle, ile będziesz w stanie oddać pożyczkodawcy w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że każdą pożyczoną złotówkę należy zwrócić wraz z kosztami określonymi w umowie, czyli prowizją, odsetkami oraz opłatami okołopożyczkowymi. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Jakie opłaty wchodzą w skład pożyczki i kredytu?

Pożyczając dodatkowe środki, musisz się liczyć z tym, że do pożyczonej kwoty zostaną doliczone opłaty dodatkowe. Do najczęstszych opłat należą:

odsetki – wysokość odsetek zależy od oprocentowania pożyczki lub kredytu,

prowizja – może być zapłacona jednorazowo lub doliczona do raty,

opłata przygotowawcza,

opłata administracyjna,

koszt produktów dodatkowych – bank może wymagać zakupu konta osobistego, karty kredytowej czy ubezpieczenia.

Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki?

Każdą pożyczoną kwotę należy oddać do banku lub firmy pożyczkowej w wyznaczonym terminie. Spłata może się odbyć jednorazowo lub w regularnych ratach, np. comiesięcznych. Do skutków nieuregulowania zobowiązania w terminie należą m.in.:

Nieterminowa spłata zobowiązania uniemożliwia wnioskowanie o kolejne pożyczki i kredyty w przyszłości.